بهترین کارت ها در دک یوگی

یوگی اوه ایران:
۱۰ تا از بهترین کارت ها در دک یوگی

وقت آن است که در مورد یوگی اوه صحبت کنیم. انیمه ای که باعث ایجاد یک بازی با ورق شده است. هنگامی که نسخه 4Kids آن در سپتامبر 2001 به بازار عرضه شد، این انیمه مورد توجه بینندگان غربی قرار گرفت. از آن زمان به بعد کارت بازی انیمه بر اساس آن ساخته شد و زمان و کیف پول طرفداران جهان را اشغال کرده است.
یکی از این شخصیت ها یوگی موتو است. در حالی که هیچ چیز زیادی در بیرون وجودش ندارد، یوگی در واقع روح پادشاه بازی ها، آتم را در خود جای داده است. یک فرعون مصری که یک استاد استراتژیست و یک نیروی غیر قابل توقف در بازی ها است.همچنین برای صعود به بالای کوه بازی کارت های قدرتمندی را دارا بود.

محسن قاسمی
۱۷ / ۱ / ۱۳۹۹
0 نظر

10. Buster Blader

Buster Blader

این یک انتخاب خاص است اما وقتی بزرگترین رقیب شما Seto Kaiba باشد، ارزشمند است. Buster Blader که در حال حاضر یک هیولای خطرناک با 2600 مقدار حمله است، توانایی ای را دارد که باعث می شود نسبت به هرگونه دک اژدهایی برتری داشته باشید.

این کارت به ازای هر اژدها در زمین حریف و قبرستان آن ۵۰۰ حمله دریافت می کند. که می تواند به یک مقدار زیادی از قدرت حمله منجر شود که می تواند به راحتی با هیولاهای سطح بالاتر رقیب شود. تعداد بارهایی که یوگی و آتم با کارتهای اژدها در دوئل مواجه شده اند، آن را بیش از حد لازم در دک او می کند.

9. Swords Of Revealing Light

Swords of Revealing Light

هر کارت هیولایی در یو گی اوه قوی نیست! برای تبدیل شدن به پادشاه بازی ها، ترکیبی قوی از هیولا، تله ها و کارت های طلسم مورد نیاز است. شمشیرهای آشکار کننده نور تقریباً مورد استقبال تمامی دوئلیست ها در هر دک ای است.

در حالی که فاقد توانایی حمله یا تخریب هیولا است، اما توانایی های تکمیلی ارزشمند را برای دوئل فراهم می کند. اول، همه کارت های هیولا رو به پایین را Flip می کند، و دوئلیست را از هرگونه عیب و نقصی که ممکن است داشته باشد محافظت می کند. ثانیاً، برای یک مدت طولانی مانع حمله حریف در دوئل می شود که آن را برای 3 نوبت نگه می دارد. این امکان را برای دوئلیست فراهم می کند که وقت ارزشمندی برای فکر کردن برای ضد حمله داشته باشد.

8. Valkyrion the Magna Warrior

Valkyrion the Magna Warrior

ممکن است Magnet Warriors به تنهایی اینقدر قدرتمند نباشد، اما وقتی در ترکیب قرار بگیرند، نیرویی هستند که باید به آن احترام گذاشت. Valkyrion The Magna Warrior فقط با قربانی کردن آلفا، بتا و گاما قابل احضار است. با حمله حیرت انگیز 3500 و دفاع 3850، قدرت حمله کافی برای از بین بردن هر اژدها و دفاع در برابر Blue-Eyes White Dragon افسانه ای و قدرت برای مهار آن به راحتی وجود دارد. اگرچه دفاع و حمله بالا تنها ترفندهایی نیست که این کارت در آستین خود دارد.

همچنین می تواند دوباره ۳ کارتی که برای احضار آن استفاده کردید را با قربانی کردن خودش برگردانید و اگر فکر می کنید که زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد، همین توانایی یکی از اصلی ترین عوامل مورد نیاز برای از بین بردن هر سه کارت خدای مصر در طول نبرد مراسم یوگی با Atem بود.

7. Dark Hole

Dark Hole

این کارتی است که یوگی و آتم باید بیشتر از آن استفاده می کردند. از این کارت فقط یک بار در انیمه اصلی استفاده شده بود، که حتی نتوانست آن را به طور کامل اجرا کند، زیرا از دست او کنده شد. که شرم آور است زیرا یک کارت طلسم جنون آمیز است.

توانایی Dark Hole قادر به تغییر جریان هر دوئل است. این کارت جلوه ای ساده اما بی اندازه دارد. این کارت همه هیولا ها در زمین بازی را از بین می برد. و هیچ چیز بهتر از یک زمین خالی برای شروع بهتر نیست. (البته اگر اول نوبت حریف بوده و او هیولا های زیادی احضار کرده باشد.)

6. Dark Magician

Dark Magician

نه تنها یکی از قوی ترین بلکه با ارزش ترین کارت وی برای یوگی و آتم. با 2500 حمله و 2100 دفاع، مطمئناً این یک ضربه سنگین است، اما جایی که قدرت واقعی آن نهفته است.

میزان ترکیب این کارت با سایر کارت ها، آن را به یکی از قوی ترین کارت های موجود در عرشه یوگی و آتم تبدیل کرده است. چندین کارت طلسم و هیولا وجود دارد که نیاز به Dark Magician دارند تا تأثیرات آن ها عمل کند. که برخی از آنها در انیمه کاملاً قدرتمند نشان داده شدند و هستند.

5. Mirror Force

Mirror Force

تنها کارت تله در این لیست است، اما به دلایل خوبی. در حالی که Dark Hole به طور بالقوه می تواند زمینه را تمیز کند، Mirror Force می تواند عملکرد بهتری را انجام دهد.

هنگامی که یک هیولا به دوئلیست حمله می کند، فعال می شود و تمام نیروی حمله را جذب می کند و آن را به عقب می فرستد تا هر کارت را در سمت حریف در موقعیت حمله از بین ببرد. که باعث شده بارها و بارها در کل سریال یوگی و آتم صرفه جویی شود. استفاده کردن از زمین حریف برای ضد حمله علیه خودش.

4. Dark Sage

Dark Sage

بهترین کارت ها همیشه کارت هایی هستند که به شما امکان می دهند قوانین را بشکنید. Dark Sage فقط کمی قدرتمندتر از Dark Magician است، اما این توانایی بیشتر از آن است که مکانی در این لیست کسب کند. در انیمه، به یوگی و Atem اجازه می دهد تا از کارتهای طلسم در نوبت خودشان و نوبت حریف استفاده کنند تازه أن هم از داخل دک!!! که می تواند به آنها اجازه دهد برخی از استراتژی های شگفت انگیز را تنظیم و اجرا کنند.

3. Dark Paladin

Dark Paladin

Dark Paladin عضو دیگر خانواده Dark Magician است که بهترین قسمت های دو کارت را با هم دارد. این هیولا که به یک Fusion Summon یا همان فیوژن نیاز دارد تا Dark Magician و Buster Blader را با هم ترکیب کند. این کارت یک ارتش یک نفره است که اقدام به قتل طلسم ها می کند.

قبل از هر چیز دیگری می تواند با جدا کردن یک کارت از دست احضار کننده خود هر Spell Card را نفی و نابود کند. ثانیاً، این کارت قابلیت Buster Blader را حفظ می کند. برای هر کارت اژدها در میدان حریف و در قبرستان آنها، حمله آن به اندازه 500 تا افزایش می یابد. فقط به 2900 امتیاز حمله بالای خود اضافه می کند. اگر در برابر یک عرشه اژدها بازی شود می تواند به معنای شکست فوری حریف باشد.

2. Slifer The Sky Dragon

Slifer The Sky Dragon

Slifer the Sky Dragon یکی از کارتهای اسطوره ای خدا است. حمله و دفاع آن به تعداد کارتهای موجود در دستتان بستگی دارد. این برای هر کارت در دستتان، 1000 حمله و دفاع می گیرد. سپس به توانایی های آن می پردازیم و می توان به راحتی درک کرد که چرا این کارت ها در انیمه موجب ترس در حریف می شدند.

پس از احضار، هر کارت هیولا حریف که به میدان بیاید را 2000 امتیاز ضعیف می کند. این همچنین مستقیماً هر گونه هیولا را با 2000 یا کمتر حمله که جرات مقاومت در برابر آن را ندارد از بین می برد.

ما این کارت را بر روی کارتهای خدای دیگر قرار می دهیم زیرا به نظر می رسد نزدیکترین کارت به یوگی و آتم است. اوبلیسک و Ra به ندرت در مقایسه با Slifer مورد استفاده قرار گرفتند.

1. Exodia, The Forbidden One

Exodia, The Forbidden One

نه یک کارت واحد، بلکه مجموعه ای از کارت هایی است که می توانند بلافاصله برنده بازی شوند. یوگی و آتم فقط در سه قسمت اول این سریال این کارت ها را در اختیار داشتند، اما این باعث نمی شود که در بین قوی ترین کارت های آنها قرار بگیرد.

پس از جمع آوری تمام 5 قطعه Forbidden One، در بازی بلافاصله برنده می شوید. خودشه. هیچ مقدار کارت هیولا، جادوها یا تله نمی تواند Exodia را از بین ببرد. دقیقاً به همین دلیل است که Weevil لحظه ای که دستان گرم خود را روی آنها گرفت، آنها را به دریا انداخت. هی یوگی… این نصیحت رو از من بشنو: نباید کارت های خودتو به دست افراد "شر" بدی.